نکات رژیم غذایی

8 ماه پیش
درجه سختی: آماده سازی (دقیقه): غذای سالم؟: میزان کالری:

چندین استراتژی وجود دارد که می تواند به شما بدون اینکه رژیم بگیرید در کاهش وزن کمک کند. اگرچه عادات غذایی شما همچنان نقش مهمی در رژیم غذایی شما دارد ، اما برای کسب نتایج خوب نیازی به پیروی از رژیم کم کالری ندارید.

در حقیقت ، رژیم های معروف “معجزه” دیگر مانند گذشته محبوب نیستند ، زیرا بسیاری ثابت کرده اند که به طور متوسط و بلند مدت کارایی خوبی ندارند. درعوض ، ایجاد برخی تغییر در عادات غذایی منظم شما می تواند نتایج رضایت بخش و ماندگار را برای شما به همراه آورد.

علاوه بر این ، داشتن منابع غذایی کافی می تواند به شما در حفظ سطح ایده آل انرژی جسمی و روحی بدن کمک کند.

اگرچه همه اینها در مورد شما صدق می کند ، آیاهنوز هم وزن کم نمی کنید؟ هرگز  رژیم های خطرناک را امتحان نکیند. درعوض ، نکات زیر را دنبال کنید.

پیشگیری از پای دیابتی در دیابت

۷ تغییر که می تواند به شما در کاهش وزن بدون رژیم گرفتن کمک کند:

بهترین راه برای کاهش وزن بدون رژیم غذایی تغییر ذهنی رویکرد شما در مورد تغذیه است.

بسیاری از افراد غالباً برای خلاص شدن از اضافه وزن در طی تنها چند روز یا چند هفته ، برنامه های به اصطلاح محدود کننده را با کلمه “رژیم غذایی” مرتبط می کنند.

با این وجود ، به جای مفید بودن ، این الگوی رژیم برای سلامتی بسیار مضر است و می تواند اثرات نامطلوب ایجاد کند. پس از اتمام آن دوره رژیم ، بدن شما دچار کمبود تغذیه ای خواهد شد و تمام وزنی را که از دست داده اید دوباره اضافه می کنید.

بنابراین ، درک این نکته که رژیم غذایی مناسب باید جزئی از سبک زندگی شما باشد ، بسیار مهم است. رژیم غذایی شما باید قبل از رسیدن به افراط ، کالری دریافتی بدن را کنترل کرده و شامل همه گروه های مغذی شود. چه نوع تغییراتی می توانید ایجاد کنید؟

  1. وعده های بیشتری بخورید:

یکی از نکات مهم داشتن یک متابولیسم فعال ، خوردن وعده های کم بین پنج تا شش وعده غذایی در روز است. بنابراین به جای خوردن سه وعده غذایی بزرگ سالم ، بهتر است هر ۳ یا ۴ ساعت یک وعده غذایی مصرف کنید.

این میزان قند خون را متعادل نگه می دارد و نیاز شما به پرخوری را کاهش می دهد.

  1. هر روز صبحانه بخورید:

اگر می خواهید چند کالری کم تر مصرف کنید ، باید عادت نخوردن صبحانه را ترک کنید.

برای کاهش وزن بدون رژیم غذایی ، شما باید هر روز یک صبحانه کامل  میل کنید که حدود ۲۵٪ از کالری روزانه شما را شامل می شود.

از مصرف شیرینی در شیرینی فروشی و کافه ها خودداری کنید و گزینه های دیگری را ترجیح دهید مانند:

[از: 5 : 4.6]
1
نویسنده مطلب مای تابه

دیدگاه شما

*

code

یک دیدگاه

  • سارا
    8 ماه پیش

    خیلی ممنون عالی بووووووووووووود